رفتن به بالا

هر آنچه در تبریز و آذربایجان می‌گذرد…

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 24 April

استاند ار آذربایجان شرقی با بیان اینکه هر جوان در انتخابات پیش رو یک رسانه باشد، گفت: جوانان عزیز با روشنگری و آگاهی‌دهی به مردم، زمینه حضور پرشور آنان در پای صندوق های رای را فراهم کرده و خواب دشمن برای سوءاستفاده از رسانه و فضای مجازی را نقش بر آب می‌کنند.

به گزارش تبریزگویا، مالک رحمتی امروز (چهارشنبه) در جشن ده هزار نفری جوانان جمعیت هلال احمر استان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، افزود: این جشن بزرگ این پیام را برای شما جوانان دارد که انسان، بدون هدف و آرمان به جایی نمی رسد.
 
وی خطاب به جوانان حاضر در این مراسم، گفت: شما سرشار از برنامه و طرح و ایده هستید و امروز به برکت این نظام که مرهون ایثارگری و جانفشانی جوانان در هشت سال دفاع مقدس است، افتخارات زیادی در عرصه های گوناگون خلق کرده اید.
 
رحمتی بیان کرد: انقلاب اسلامی به ما اعتماد به نفس داد که هر چه را بخواهیم انجام می دهیم؛ بزرگ ترین داشته ما جوانان هستند و ما باید قدر آنها را بدانیم.
 
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه راه رسیدن به آینده روشن، حضور در انتخابات است، ادامه داد: در انتخابات پیش رو، غیرت و بصیرت آذربایجانی را نشان خواهیم داد و برگ زرین دیگری را رقم خواهیم زد.
 
رحمتی گفت: امروز دشمن با حرکت بر بستر فضای مجازی و رسانه، به دنبال تاثیرگذاری بر روی افکار مردم ماست، اما غافل از اینکه هر جوان ما خودش یک رسانه است و می‌تواند مردم را آگاه کند که برای آرمان‌های خود پای کار بیاید.
 
وی تاکید کرد: به کمک شما جوانان بهترین و باشکوه‌ترین انتخابات را برگزار کرده و با انتخاب هوشمندانه در یازدهم اسفند ماه، چهلمین انتخابات را تحول‌آفرین خواهیم کرد.

اخبار مرتبطجديدترين خبرها