رفتن به بالا

هر آنچه در تبریز و آذربایجان می‌گذرد…

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 17 June

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی پس از بازدید از پروژه بزرگراه اهر- مشکین‌شهر- اردبیل، در نشستی با مسؤولان ذی‌ربط و پیمانکار پروژه، گفت: در بازدید استاندار شهید از این پروژه عوامل اجرایی این طرح قول داده بودند تا اواخر اردیبهشت این پروژه افتتاح شود، اما متأسفانه بررسی میدانی نشان می‌دهد طرح کارشناسی نشده و حتی ۵ کیلومتر آن در زمستان آسفالت شده که نیاز به بازسازی دارد.

به گزارش تبریزگویا، سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی در سفری یک‌روزه به شهرستان اهر از پروژه‌های عمرانی این شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات این پروژه‌ها را بررسی کرد.

تراب محمدی پس از بازدید از پروژه بزرگراه اهر- مشکین‌شهر- اردبیل در نشستی با مسؤولان ذی‌ربط و پیمانکار پروژه، اظهار داشت: در بازدید استاندار شهید از این پروژه عوامل اجرایی این طرح قول داده بودند تا اواخر اردیبهشت این پروژه افتتاح شود، اما متأسفانه بررسی میدانی نشان می‌دهد طرح کارشناسی نشده و حتی ۵ کیلومتر آن در زمستان آسفالت شده که نیاز به بازسازی دارد.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین زیرساخت توسعه هر کشور راه‌ها هستند و اگر شریان ارتباطی استان تکمیل شود قطعاً توسعه و پیشرفت استان را در پی خواهد داشت، افزود: تأخیر در تکمیل این پروژه موجب بروز حوادث رانندگی و تلفات جانی و مالی برای مردم می‌شود.

محمدی ادامه داد: ۳۵ کیلومتر از این بزرگراه در حوزه آذربایجان‌شرقی قرار گرفته است که امیدواریم با پیگیری دستگاه‌های متولی حداقل ۱۰ کیلومتر آن تا دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده و سال آینده طرح تکمیل شود.وی همچنین خواستار اختصاص عادلانه بودجه برای این بزرگراه به سرپرستی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و پیگیری مدیران شهرستانی شد تا مراحل احداث این جاده پرتردد و حادثه‌خیز هرچه سریع‌تر به پایان برسد.محمدی یادآور شد: جاده اهر – مشکین‌شهر از راه های ارتباطی پرتردد با چشم‌اندازهای زیبای گردشگری است که متاسفانه به دلیل کم عرض و غیراستاندارد بودن آن همه ساله شمار زیادی از هموطنان مان در تصادفات رانندگی در این مسیر جان خود را از دست می‌دهند.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی همچنین از پروژه کمربند غربی اهر بازدید کرد و در جریان روند عملیات اجرایی این پروژه‌ قرار گرفت.محمدی در ادامه برنامه‌های سفر به شهرستان اهر، با حجت‌الاسلام حاجی‌زاده، امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

همچنین با حضور سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، عملیات اجرایی مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی با حجم سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ريال آغاز شد.

اخبار مرتبطجديدترين خبرها