رفتن به بالا

هر آنچه در تبریز و آذربایجان می‌گذرد…

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 17 June

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی با تاکید بر ممنوعیت حضور مدیران و دست‌اندرکاران انتخابات در ستادهای انتخاباتی گفت: در مدت باقیمانده تا برگزاری انتخابات، اولویت اصلی ما تلاش برای برگزاری انتخابات با شاخص‌های مدنظر نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار رسیدگی به کار مردم است.

به گزارش تبریزگویا، تراب محمدی امروز در جلسه ستاد انتخابات استان اظهار داشت: کوتاه بودن مدت زمان فرآیند برگزاری انتخابات در این دوره از انتخابات وجه تمایز آن با دوره‌های قبلی است.

وی با بیان اینکه همه فعالیت‌ها در انتخابات پیش رو باید معطوف به حضور حداکثری باشد، اضافه کرد: با توجه به فضای معنوی ایجاد شده در جامعه و همزمانی چهلم شهدای خدمت با زمان برگزاری انتخابات، شاهد حضور باشکوه مردم عزیز در پای صندوق‌های رای خواهیم بود.

محمدی بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی در مدت باقیمانده تا زمان برگزاری انتخابات تاکید و یادآور شد: آیت‌الله شهید رئیسی، اسوه رعایت اخلاق انتخاباتی در انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری بود.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان‌شرقی در آمادگی کامل برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه امسال قرار دارد، گفت: استان در سایه مجاهدت‌های سربازان و پاسداران امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و انتظامی در امنیت کامل است.

سرپرست استانداری و رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی افزود: بدون شک با توجه به سرمایه اجتماعی بالای جامعه، حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای را شاهد خواهیم بود.

وی با تاکید بر ممنوعیت حضور مدیران و دست‌اندرکاران انتخابات در ستادهای انتخاباتی اضافه کرد: در مدت باقیمانده تا برگزاری انتخابات، اولویت اصلی ما تلاش برای برگزاری انتخابات با شاخص‌های مدنظر نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار رسیدگی به کار مردم است.

وی با بیان اینکه مسؤولان کمیته‌های‌ ستاد انتخابات استان، فرصت باقیمانده تا برگزاری انتخابات را جدی بگیرند، بر لزوم جدی گرفتن برنامه‌های آموزشی فرآیند انتخابات تاکید کرد.

اخبار مرتبطجديدترين خبرها