رفتن به بالا

هر آنچه در تبریز و آذربایجان می‌گذرد…

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
  • الإثنين ۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Monday 15 July

معاون گردشگری آذربایجان‌شرقی از آمادگی مدارس این استان برای اسکان فرهنگیان در ایام تابستان خبر داد.

به گزارش تبریزگویا، علیرضا بایرام‌زاده امروز ضمن بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان استان طی سخنانی اظهار کرد: با پایان فرآیند انتخابات چهاردهم ریاست‌جمهوری، مدارس این استان برای اسکان فرهنگیان در ایام تابستان آماده است.

وی افزود: مدارس آماده شده ستاد اسکان فرهنگیان در جریان ستاد خدمات سفر تابستان سال جاری از آمادگی کامل برای میزبانی شایسته از فرهنگیان، کارمندان دولتی و عموم مردم در ایام تابستان برخوردار هستند.

معاون گردشگری آذربایجان‌شرقی ادامه داد: تعدادی از مدارس آماده شده برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تیرماه سال‌جاری نیز از امروز در مسیر تدارک و تجهیز برای میزبانی از گردشگران ورودی به استان خواهند بود.

وی با اشاره به امکانات رفاهی مطلوب مراکز اسکان فرهنگیان گفت: مدارس آماده شده مفروش دارای تلویزیون، یخچال و سایر ملزومات رفاهی مورد نیاز مسافران و گردشگران هستند که از این حیث از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

بایرام‌زاده خاطرنشان کرد: گردشگران عزیز می‌توانند برای هماهنگی با ستاد اسکان فرهنگیان در تبریز با شماره تلفن ۳۵۵۳۷۲۰۰-۰۴۱ تماس گرفته و یا به آدرس تبریز- ارتش جنوبی، خیابان نیروی انتظامی، بین اشکان و میدان پاسداران مراجعه کنند.

اخبار مرتبطجديدترين خبرها