رفتن به بالا

هر آنچه در تبریز و آذربایجان می‌گذرد…

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۲۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 8 December
  • چهارشنبه 17 اسفند 1401 - 22:10
  • کد خبر : 4983
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : اختتامیه ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات دوشنبه برگزار می‌شود
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:

اختتامیه ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات دوشنبه برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: اختتامیه ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات روز دوشنبه در تالار پتروشیمی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز گویا ، حسن گلی زمان برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی نفرات برگزیده ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری شمال‌غرب را روز دوشنبه ٢٢ اسفند ماه اعلام کرد.

وی ادامه داد: فراخوان این جشنواره که اوایل آذرماه رونمایی شده بود با استقبال گسترده اصحاب رسانه استان‌های شمال‌غرب مواجه گردید و علیرغم محدودیتی که در تعداد آثار ارسالی توسط یک نفر لحاظ شده بود، ٨٩۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که این آثار توسط داوران برجسته ملی در تهران مورد داوری قرار گرفتند و نفرات برتر در قالب‌های مختلف فراخوان در مراسم اختتامیه جشنواره که روز دوشنبه ٢٢ اسفند از ساعت ١۵ تا ١٨ با حضور مقامات استانی، و میهمانانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استان‌های شمال‌غرب در تالار پتروشیمی تبریز برگزار خواهد شد، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

رئیس شورای برگزاری جشنواره، در پایان از همه اصحاب رسانه استان آذربایجان شرقی، مسئولین و اعضای تشکل‌های رسانه‌ای و همه افرادی که آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده بودند، برای حضور در مراسم اختتامیه جشنواره دعوت بعمل آورد.

گفتنی است ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری شمال‌غرب کشور بعد از حدود دو دهه با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی توسط خانه مطبوعات آذربایجان شرقی و با مشارکت تشکل‌های رسانه‌ای برگزار شده است.

اخبار مرتبطجديدترين خبرها